beretta

Autoryzowany Serwis BERETTA

Okresowe przeglądy

Podstawowe czynności konserwacyjne to utrzymanie urządzenia w czystości oraz wymiana części, które zużywają się w czasie eksploatacji. Zalecane jest jednak aby konserwacja była wykonywana nie rzadziej niż raz do roku.

POMOC

Niepokoją Cię dźwięki jakie wydaje Twoje urządzenie? Jest to pierwszy sygnał, że coś złego może dziać się z Twoim urządzeniem. Najprawdopodobniej nie obejdzie się bez wizyty serwisanta - Zadzwoń.

Naprawy

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich urządzeń grzewczych gazowych marki Junkers i Bosch. Posiadamy na stanie większość części zamiennych, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć awarię już przy pierwszej wizycie.

Projektowanie

W naszych szeregach znajdują się projektanci instalacji sanitarnych, którzy poprowadzą Cię od projektu po wszystkie wymagane dokumenty do pierwszego uruchomienia.

Uruchomienia urządzeń

Wszystkie kotły gazowe kondensacyjne wymagają pierwsze uruchomienia. Jest one konieczne by posiadać 2 letnią gwarancję oraz do prawidłowej pracy urządzenia.

Automatyka

Nie od wczoraj wiemy. iż podstawą niższych rachunków jest prawidłowe zamontowanie i ustawienie regulatorów pokojowych czy automatyki pogodowej. Zadzwoń - warto!

Nasi serwisanci oraz projektanci i współpracujący z nami autoryzowani instalatorzy pomogą w każdym problemie w Państwa domu czy mieszkaniu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze klienta.

Napisz do nas

  Adres

  POZNAŃ +40km

  TELEFON

  530 383 530

  E-MAIL

  sipoznan@gmail.com

  Aktualności

  Nasz Blog