pompa pixv1-800x214

Montaż i Serwis Pomp Ciepła

SPRZEDAŻ

Dobierzemy, doradzimy i sprzedamy Państwu odpowiednią Pompę Ciepła. Dodatkowo kompleksowo pomożemy w montażu, uruchomieniu i wytłumaczymy jak prawidłowo powinno się eksploatować urządzenie.

Naprawy

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich pomp ciepła marki Ariston, Beretta, De Dietrich i NIBE. Posiadamy na stanie większość części zamiennych, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć awarię już przy pierwszej wizycie.

POMOC

Niepokoją Cię dźwięki jakie wydaje Twoje urządzenie? Jest to pierwszy sygnał, że coś złego może dziać się z Twoim urządzeniem. Najprawdopodobniej nie obejdzie się bez wizyty serwisanta - Zadzwoń.

Montaż

Z uwagi na to, że jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Pomp Ciepła to doskonale wiemy jak musi być wykonany prawidłowy montaż pompy ciepła - Zapraszamy

Projektowanie

W naszych szeregach znajdują się projektanci instalacji sanitarnych, którzy poprowadzą Cię od projektu po wszystkie wymagane dokumenty do pierwszego uruchomienia.

Okresowe przeglądy

Podstawowe czynności konserwacyjne to utrzymanie urządzenia w czystości oraz wymiana części, które zużywają się w czasie eksploatacji. Zalecane jest jednak aby konserwacja była wykonywana nie rzadziej niż raz do roku.

Certyfikat F-Gaz

Pompy ciepła to urządzenia posiadające tzw Freony - gazy cieplarniane, które są szkodliwe dla środowiska. Dlatego urządzenia te znajdują się pod nadzorem Urzędu Dozoru Techniczne, przez co muszą być uruchomione tylko i wyłącznie przez Firmy podsiadające Certyfikat F-Gazowy.

Nasza firma posiada Certyfikat F-Gaz UDT, dzięki czemu może sprzedawać, montować i uruchamiać oraz serwisować urządzenia posiadające gazy cieplarniane.

Pierwsze uruchomienie

Wszystkie Pompy Ciepła wymagają pierwszego uruchomienia. Jest one konieczne by posiadać 2 letnią gwarancję oraz do prawidłowej pracy urządzenia.

Automatyka

Nie od wczoraj wiemy. iż podstawą niższych rachunków jest prawidłowe zamontowanie i ustawienie regulatorów pokojowych czy automatyki pogodowej. Zadzwoń - warto!

Projektowanie

W naszych szeregach znajdują się projektanci instalacji sanitarnych, którzy poprowadzą Cię od projektu po wszystkie wymagane dokumenty do pierwszego uruchomienia.

W pierwszej kolejności należy  zastanowić się nad tym jaki rodzaj ogrzewania chcemy założyć w własnym domu. Ogrzewanie podłogowe, grzejnikowe, ścienne lub mieszane.

Następnie o jakiej temperaturze będzie musiał płynąć czynnik w tej instalacji: nisko, średnio czy wysoko temperaturowy.

Czy będzie jakieś drugie lub trzecie dodatkowe źródło ciepła jak kocioł gazowy, kominek, piec na paliwo stałe bądź jeszcze inne.

Następnie zrobić kalkulacje, które źródło ciepła będzie najbardziej opłacalne lub komfortowe.

dlaczegowarto
dlaczegowarto

W internecie można przeczytać mnóstwo artykułów “Dlaczego warto zamontować Pompę Ciepła”.

Jeśli ja miałbym wybierać dlaczego pompa ciepła to:

 • w obrębie miejsca zamieszkanie nie emitujemy dwutlenek węgla,
 • komfort użytkowania – bezobsługowa praca,
 • brak zanieczyszczeń i potrzeby specjalnego pomieszczenia tak jak w przypadku urządzeń na paliwo stałe,
 • praktycznie możliwość zamontowania w każdym domu z minimalnym ogródkiem,
 • i wiele innych.

… w kolejce do opracowania …

dlaczegowarto
photovoltaics in solar power station energy from natural. Close-up.

Nasi serwisanci oraz projektanci i współpracujący z nami autoryzowani instalatorzy pomogą w każdym problemie w Państwa domu czy mieszkaniu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze klienta.

Napisz do nas

  Telefon

  530 774 553

  E-mail

  biuro@smartinstall.pl

  Aktualności

  Nasz Blog

  Nasz zespół


  • Łukasz Kitowski

   Łukasz Kitowski Serwisant Wykształcenie: wyższe - w trakcie. Hobby: mechatronika i instalacje PV

  • Damian Urbański

   Damian Urbański Właściciel i Serwisant Wykształcenie: wyższe - mgr inż. Hobby: automatyka