Nawet do 5 lat gwarancji na urządzenia marki Junkers

Standardowa gwarancja na urządzenia marki Junkers udzielana jest na okres 24 miesięcy licząc od dnia zakupu* lub uruchomienia**.

Warunkiem udzielenia dwuletniej gwarancji jest zakup urządzenia na terenie Polski, posiadanie dowodu zakupu, montaż urządzenia przez Autoryzowanego Instalatora Junkers lub nieautoryzowanego instalatora posiadającego uprawnienia gazowe typu E oraz pierwsze uruchomienie** urządzenia dokonane przez Autoryzowany Serwis.

Na wybrane grupy urządzeń można przedłużyć okres gwarancji nawet do 5 lat.

Oferta dotyczy:

kondensacyjnych gazowych kotłów grzewczych,
konwencjonalnych gazowych kotłów grzewczych,
pomp ciepła przeznaczonych do przygotowania ciepłej wody użytkowej,
przepływowych podgrzewaczy ciepłej wody użytkowej.

Aby przedłużyć gwarancję na urządzenie (z wyłączeniem osprzętu) na kolejne okresy roczne aż do upływu piątego roku gwarancji, wystarczy jedynie spełnić warunki uprawniające do dwóch pierwszych lat gwarancji i zlecić w ciągu ostatnich trzech miesięcy trwania podstawowego okresu gwarancyjnego, wykonanie przez Autoryzowany Serwis Junkers płatnego przeglądu technicznego urządzenia. Potwierdzeniem przedłużenia gwarancji jest podpisanie Umowy Serwisowej Przedłużenia Gwarancji.

5 lat gwarancji na urządzenia Junkers to:

brak niespodziewanych usterek
większe bezpieczeństwo
mniejsze koszty eksploatacji
wyższy komfort użytkowania
minimum formalności – wszystko u serwisanta wykonującego przegląd

* dotyczy wyłącznie urządzeń, które nie podlegają pierwszemu uruchomieniu przez Autoryzowany Serwis Junkers (nie jest to warunkiem koniecznym dla nabycia uprawnień gwarancyjnych). Jednocześnie informujemy, że możliwe jest zlecenie pierwszego uruchomienia tego typu urządzeń Autoryzowanemu Serwisowi Junkers, jednak taka usługa jest odpłatna.

** dotyczy wyłącznie urządzeń, które podlegają pierwszemu uruchomieniu przez Autoryzowany Serwis Junkers