pgae-bg

Systemy do zdalnego sterowania elementami w domu lub mieszkaniu

Zapraszamy

POMOC I DORADZTWO

Zakup każdego systemu wiąże się z dużymi emocjami. Przed przyszłym posiadaczem staje wiele pytań.

MONTAŻ I DOBÓR URZĄDZEŃ

Nasza Firma posiada projektantów, którzy zajmą się doborem odpowiednich i niezbędnych urządzeń instalacji

SERWIS

Podczas przeglądu serwisant czyści, sprawdza i ustawia urządzenie, by pracowało zgodnie z zaleceniami .

Delta Dore

jest systemem, który umożliwia sterowanie budynkiem za pomocą fal radiowych. Dzięki temu jest to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale i wygodne. Montując poszczególne elementy w Państwa domach, nie narobimy bałaganu. Nie ma konieczności kucia ścian w celu zamontowania dodatkowego okablowania. Wystarczy istniejąca już instalacja elektryczna, z którą współpracował będzie cały system.

Automatyka mieszkania i miejsca pracy

to rozwiązanie zapewniające nie tylko komfort i wygodę, ale także bezpieczeństwo oraz oszczędność. Teraz sterowanie obiektem jest możliwe przy pomocy aplikacji na Twoim telefonie. Zakres usług Smart Install obejmuje sprzedaż, montaż, i serwisowanie domotyki francuskiej marki Delta Dore. Producent od 40 lat oferuje niezawodne systemy elektroniczne, które sprawdzają się zarówno w budynkach mieszkalnych, przemysłowych jak i obiektach usługowych. Dzięki zainstalowanej domotyce będziecie mieli Państwo kontrolę nad: -oświetleniem, -ogrzewaniem, -roletami, -bramą, -alarmem,

Montaż inteligentnego systemu

Montaż inteligentnego systemu sterowania domem może wydawać się bardzo kosztownym przedsięwzięciem. Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba być milionerem, żeby mieszkać lub pracować w inteligentnym budynku. Co ważne – ten koszt może się zwrócić po kilku latach. Automatyka obiektu przyniesie Państwu wiele oszczędności – mniejsze będą na przykład rachunki za prąd czy ogrzewanie.

Nasi serwisanci oraz projektanci i współpracujący z nami autoryzowani instalatorzy pomogą w każdym problemie w Państwa domu czy mieszkaniu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze klienta.