beretta

Serwis instalacji grzewczej firmy Beretta.

Okresowe przeglądy

Podstawowe czynności konserwacyjne to utrzymanie urządzenia w czystości oraz wymiana części, które zużywają się w czasie eksploatacji. Zalecane jest jednak aby konserwacja była wykonywana nie rzadziej niż raz do roku.

Naprawy

Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wszystkich urządzeń grzewczych gazowych marki Junkers i Bosch. Posiadamy na stanie większość części zamiennych, dzięki czemu jesteśmy w stanie usunąć awarię już przy pierwszej wizycie.

Uruchomienia urządzeń

Uruchomienia urządzeń Uruchomienia urządzeń Uruchomienia urządzeń Uruchomienia urządzeń Uruchomienia urządzeń Uruchomienia urządzeń

POMOC

Niepokoją Cię dźwięki jakie wydaje Twoje urządzenie? Jest to pierwszy sygnał, że coś złego może dziać się z Twoim urządzeniem. Najprawdopodobniej nie obejdzie się bez wizyty serwisanta - Zadzwoń.

Projektowanie

W naszych szeregach znajdują się projektanci instalacji sanitarnych, którzy poprowadzą Cię od projektu po wszystkie wymagane dokumenty do pierwszego uruchomienia.

Automatyka

Nie od wczoraj wiemy. iż podstawą niższych rachunków jest prawidłowe zamontowanie i ustawienie regulatorów pokojowych czy automatyki pogodowej. Zadzwoń - warto!

Nasi serwisanci oraz projektanci i współpracujący z nami autoryzowani instalatorzy pomogą w każdym problemie w Państwa domu czy mieszkaniu.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowej obsłudze klienta.

Napisz do nas

Adres

POZNAŃ

TELEFON

530 383 530

E-MAIL

beretta.poznan@gmail.com

Aktualności

Nasz Blog